Białe espadryle ze skóry ekologicznej Serenah - Obuwie
Parametry wyróżnioneDetalii despre produsGaranțieDescrierea produsuluiVideoA descărcaOpinie o produkcieSolicitați produsulDe pe blogul nostruÎntrebări
- Espadryle w kolorze białym wykonane z błyszczącej skóry ekologicznej o matowym wykończeniu. Nosek zdobiony sznurkiem jutowym. Wkładka z tkaniny. Idealne na co dzień!
Produsul returnat trebuie să aibă toate marcajele originale permanente, în special etichetele și etichetele nedeteriorate cu care vânzătorul a furnizat bunurile și să fie în ambalajul original, intact, în cazul în care a fost furnizat un astfel de ambalaj.
Produsele pot avea reziduuri minime din fabrică, adică urme de lipici, fire sau altele. Imperfecțiunile menționate mai sus nu sunt supuse reclamației.
Simbol
TL87-7 WHITE M
Serie
Tipul călcâiului
Talpă plată
Starea pantofilor
Acum
Introduce
Țesătură
Sex
Damskie
Colectie
Primavara
Vară
Toamnă
Înălțimea tocului
2 cm
Material
Țesătură
Piele artificiala
Scrie-ți opinia
Solicitați produsul
Mărimea 36 | |||||
---|---|---|---|---|---|
CM | |||||
23 cm | |||||
Mărimea 37 | |||||
CM | |||||
23,5 cm | |||||
Mărimea 38 | |||||
CM | |||||
24 cm | |||||
Mărimea 39 | |||||
CM | |||||
25 cm | |||||
Mărimea 40 | |||||
CM | |||||
25,5 cm | |||||
Mărimea 41 | |||||
CM | |||||
26 cm |